AKTUALITY
...go to America...

WORK & TRAVEL USA         

Otvárame Work and Travel USA 2017

 kontaktujte info@spiritagentura.sk, 0907098457

 

Agentúra SPIRIT Vám ponúka Work & Travel USA  program, ktorý je veľmi  žiadaný medzi vysokoškolákmi. Maximálna dĺžka pobytu je 4 letné mesiace (jún - september) + mesiac na cestovanie po Amerike. Počas pobytu v USA máte dostatok času na zarábanie peňazí, zoznámenie sa s novými kamarátmi, užiť si zábavu a spoznávať Ameriku.

Program Work & Travel USA má dve možnosti. V prvom prípade, self arrange , ktorý  je pre študentov veľmi zaujímavý, lebo cena programu je relatívne nízka. Prácu a ubytovanie si však študent hľadá sám a agentúra SPIRIT mu zabezpečí všetky dokumenty, potrebné pre vydanie víz na Americkej ambasáde.

Druhá možnosť pre Work & Travel USA je help arrange , ktorá je  výhodná pre študentov, ktorí sa rozhodli  pre Ameriku prvý krát. Už vopred máme pracovné zmluvy aj s ubytovaním, ktoré uľahčia študentovi prvé dni pobytu v USA, preto ostáva už iba na Vás, pre ktorú oblasť USA a pracovné zaradenie sa rozhodnete. 

Dobrá správa pre všetkých piatakov a piatačky, ktorá Vás určite poteší. Americká Ambasáda nás oboznámila s novými pravidlami a podmienkami pre Work and Travel program. Študenti piateho (tretieho) ročníka sa môžu zúčastniť Work and Travel programu. Chcete vedieť viac, kontaktujte nás...

Ceny programu na sezónu 2017 :

Základný program (Self):               570 USD (zahŕňa cestovné poistenie)

Job Offer :                                         250 USD - 300 USD

Kurz plavčíka certifikát na 3 roky:    290 EUR

 

V cene nie sú zahrnuté poplatky:

SEVIS $ 35, 

Práca ASISTENCIA 30eur (iba pre Help program)

                                      

 

PROGRAMY

 

Vzor Životopisu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

 

...go to America...

 

 

V