AKTUALITY
O NÁS
...go to America...

 

Agentúra SPIRIT bola vytvorená v roku 2004 pre Vás, aby ste spoznali pre niekoho ešte neznáme - AMERIKU. Ponúkame Vám programy Internship, Work & Travel USA a H2B, kde spoznáte nových kamarátov z rôznych krajín, zažijete veľa zábavy, zblížite sa s americkou kultúrou, zarobíte a jednoznačne prežijete nezabudnuteľné prázdniny.

SPIRIT agentúra je špecializovaná práve pre WORK and TRAVEL USA. Poskytneme Vám zaujímavé informácie a dobré rady pre Váš pobyt v USA. Garantujeme Vám Vašu spokojnosť s vybavovaním potrebných dokumentov a našu flexibilitu. Každému z Vás budeme venovať dostatok času, aby ste správne pochopili čo znamená WORK and TRAVEL USA. Dokonalá spolupráca Vám zaručí úsmev na tvári.

Chcete navštíviť Ameriku? SPIRIT agentúra je tu a ukáže Vám tú správnu cestu do iného sveta.

SPIRIT agentúra rozšírila svoje ponuky a môže sa pochváliť vysokým počtom spokojných uchádzačov v krajinách Európskej Únii ako napríklad: Anglicko, Írsko a Grécke ostrovy. 

Prvá agentúra na sprostredkovanie práce v USA a v EU priamo v Žiline. Už nemusíte cestovať do Bratislavy a znížia sa Vám náklady. 

  • Nemáte prístup na Internet a chcete tlačiť prihlášku a potrebné dokumenty? Nie je problém. Navštívte nás a využite naše bezplatné služby.

Využite dlhoročné skúsenosti. Pomôžeme Vám viac ako očakávate. Máte otázku ohľadom USA alebo iných krajín? V agentúre SPIRIT sa vždy dozviete odpoveď. Pre nás je každý zákazník pánom a podľa toho sa o Vás staráme.

Kontaktujete nás a povieme Vám viac.

 

 

PROGRAMY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...go to America...